falez
04 بهمن 1401 - 19:50

باید دستاوردهای نظام بیان شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌شمالی گفت: در گذشته دشمنان از طریق نفوذ و تغییر گفتمان و در حال حاضر درصدد تغییر فهم جامعه هستند تا به نوعی بر پیکره جامعه ضربه وارد کنند که شورای اطلاع‌رسانی می‌تواند با پدیده‌های فوق مبارزه کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، عصر امروز حسن ناهیدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌شمالی، در بیست و دومین شورای اطلاع رسانی استان اظهار کرد: شورای اطلاع‌رسانی حرفه‌ای‌ترین و تخصصی‌ترین شورا در حوزه مبارزه با تولید محتوای دشمنان است تا با آسیب شناسی موضوعات مختلف بتواند ذهن مردم را آگاه تر کند.

وی با بیان اینکه دشمنان تمام ظرفیت خود را در حوزه تولید محتوا به کار گرفته‌اند، گفت: در گذشته دشمنان از طریق نفوذ و تغییر گفتمان و در حال حاضر درصدد تغییر فهم جامعه هستند تا به نوعی بر پیکره جامعه ضربه وارد کنند که شورای اطلاع‌رسانی می‌تواند با پدیده‌های فوق مبارزه کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌شمالی افزود: استکبار جهانی با آغاز پروژه ایران هراسی و با استفاده از فضای مجازی، درگیری‌های خیابانی و جنگ اقتصادی و سایر ابزارها می‌خواهند آسیب وارد کنند و این درحالیست که انسجام هدفمند و هم افزا می‌تواند موجب شکست دشمن شود.

ناهیدی دهه فجر را بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و بازخوانی اهداف انقلاب عنوان کرد.

وی در پایان با تقدیر از همراهی مردم و صاحبان صنایع در صرفه‌جویی حامل‌های انرژی گفت: خوشبختانه در حال گذر از بحران هستیم.

پایان پیام/س

منبع: فارس
شناسه خبر: 996015