falez
05 دی 1401 - 19:50

تعامل و همکاری هلال احمر و کمیته امداد استان بوشهر افزایش می یابد

بوشهر- مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: باید با تمام توان و امکانات و تعامل بیشتر خدمات خوب ارائه دهیم که در آینده با کمک هلال احمر این اتفاقات خوب بیشتر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا میری عصر دوشنبه در نشست با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از فعالیت‌های خیرخواهانه جمعیت هلال احمر تقدیر کرد و گفت: هلال احمر را نزدیک ترین ارگان فعالیتی با توجه به فعالیتش، به کمیته امداد می‌دانیم و این تبادل تجربه و هم افزایی بین کمیته امداد با هلال احمر مطمئناً به خدمت رسانی مطلوب منجر خواهد شد.

مدیر کل کمیته امداد اما خمینی (ره) استان بوشهر ادامه داد: در این شرایط نامطلوب اقتصادی باید با تمام توان و امکانات و تعامل و هم افزایی بیشتر خدمات خوب و در خور ارائه دهیم.

وی ادامه داد: این منفعت مستقیماً به مردم برگردد و این رسالت نهایی هر دو سازمان است که بحمدالله شاهد اتفاقات خوبی هستیم و در آینده نزدیک با کمک هلال احمر این اتفاقات خوب بیشتر خواهد شد.

در ادامه این نشست هر یک از حوزه‌های دو دستگاه اجرایی به بیان فعالیت‌های خود پرداختند و همچنین مقرر شد تفاهم نامه‌ای بین دو دستگاه پس از تنظیم و تدوین در آینده‌ای نزدیک به امضا برسد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 936618